öbb, mint egy évtizede pihen sorsára hagyva ez a Lada (vagyis még Zsiguli) Pécsen. Talán érdemes volna utánajárni, hogy miért, és kezdeni vele valamit…
A képeket köszönjük Korom Zsoltnak!


öbb, mint egy évtizede pihen sorsára hagyva ez a Lada (vagyis még Zsiguli) Pécsen. Talán érdemes volna utánajárni, hogy miért, és kezdeni vele valamit…
A képeket köszönjük Korom Zsoltnak!


Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.